ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY

Specializujeme se na návrh, realizaci a servis bezpečnostních a slaboproudých systémů.

KAMERY

Ochrana a bezpečnost majetku i osob je v dnešní době velice důležitá. Kamerové systémy dodávané naší společností Vám do rukou vkládají jednoduchý a přitom mocný nástroj, umožňující hlídat a chránit majetek i životy lidí. Zajistíme Vám návrh, instalaci a následný servis všech druhů kamerových systémů, od základních dohledových sestav, až po složité a rozsáhlé integrované systémy, provádějící inteligentní analýzu obrazu.

Barevné video s rozlišením 4K a vyšším

Úhel záběru kamery až 360°

Infračervený přísvit pro noční vidění


Vzdálené přehrávání

Přístup odkudkoli

Šifrování

Intuitivní ovládání

Jednoduchý export

Propojení s ústřednou

Uživatelská oprávnění

Otvírání podle SPZ

Čtení a kontrola SPZ

Hlídání perimetru

Rozpoznávání tváří

Detekce podezřelého chování

Rozlišování objektů

Hlídání přemístění předmětů

Naše systémy stavíme zásadně z profesionálních komponent předních světových výrobců, jenž zaručují perfektní obraz a záznam i za špatných světelných podmínek. V případě zájmu Vám vypracujeme bezplatnou kalkulaci systému.

POŽÁDEJTE O CENOVOU KALKULACI NA ČÍSLE +420 775 223 233 NEBO NÁM DEJTE TO VAŠE A MY SE OZVEME

  ALARMY

  Elektronické zabezpečovací systémy jsou dnes při výstavbě či rekonstrukci objektů prakticky standardem. Je to dáno četností vloupání a infiltrací do všech druhů nemovitostí, které se stale zvyšuje.

  Námi instalované systémy Vám zajistí klidné spaní a dokonalou ochranu Vašeho majetku s možností rozšíření o inteligentní moduly, jenž Váš dům promění na chytrou domácnost ovládanou přes mobilní telefon, nebo počítač.
  Montujeme bezpečnostní alarmy, perimetrické systémy, autoalarmy. Systémy se dělí na drátové, které jsou ideální pro novou výstavbu a bezdrátové, které jsou optimálním řešením pro výstavbu stávající.

  Základní funkce chytré domácnosti

  Inteligentní vytápění

  Ovládání osvětlení

  Řízení závlahy

  Ovládání garážových vrat

  Možnost rozšíření systému

  Detekce kouře

  Ochrana proti záplavě

  Přístupový systém

  Detekce nebezpečných látek

  Naši technici jsou proškoleni a certifikováni k instalaci zabezpečovacích systémů předních světových výrobců, jako jsou:

  POŽÁDEJTE O CENOVOU KALKULACI NA ČÍSLE +420 775 223 233 NEBO NÁM DEJTE TO VAŠE A MY SE OZVEME

   Přístupové systémy

   Elektronické přístupové systémy Vám umožní kontrolovat a autorizovat přístup do jednotlivých vyhrazených prostor. Pomocí identifikačního prostředku můžete na základě oprávnění přiřazovat jednotlivým osobám přístup do přesně definovaných prostor, nebo k ovládání daného stroje, či technologie.

   Ovládejte cokoliv

   • Dveře
   • Turnikety
   • Závory
   • Výtahy

   Možnosti autorizace

   Naše přístupové systémy umožňují různé možnosti autorizace, stačí si vybrat.

   Číselný kód

   Čip – karta

   Otisk prstu

   Krevní řečiště

   Rozpoznání tváře

   Aplikace – NFC

   Docházkové systémy

   Téměř každá společnost, či instituce řeší problematiku evidence docházky svých zaměstnanců. Tato potřeba vyplývá jak ze zákonné povinnosti evidence pracovní doby, tak z důvodu zvýšení efektivity řízení podniku. Digitální docházkové systémy Vám umožní evidovat pracovní dobu zaměstnanců a pomáhají kontrolovat jejich pracovní výkon.

   Export dat do účetního software

   Upozornění při nesplnění očekávané události

   Online přístup k datům a sestavám

   Možnost propojení s přístupovým systémem

   DOMOVNÍ DOROZUMÍVACÍ SYSTÉMY

   Zvonky - Domovní telefony - Videotelefony

   Domovní dorozumívací systémy tvoří neodmyslitelnou součást rodinných i bytových domů či komerčních budov a areálů. Díky možnosti vzdálené komunikace s návštěvníkem napomáhají zvýšit bezpečnosti a tím i úrovně bydlení. Postaráme se o návrh, instalaci a následný servis Vašeho audio i video domovního dorozumívacího systému, případně zajistíme kompletní rekonstrukci systému stávajícího. Nejnovější video DDS Vám umožní přijmout hovor od zvonkového tabla na Vašem mobilním telefonu a z něj následně otevřít například bránu.

   ZVUK

   Perfektní zvuk bez okolního šumu

   VZDÁLENÉ OVLÁDÁNÍ

   Ovládejte pomocí telefonu

   INTERKOM

   Možnost volání mezi telefony

   OBRAZ

   Vysoká kvalita obrazu a rozlišení

   INTEGRACE

   Spárujte zvonky s telefonní ústřednou

   PŘÍSTUP

   Spárujte DDS s přístupovým systémem

   POŽÁDEJTE O CENOVOU KALKULACI NA ČÍSLE +420 775 223 233 NEBO NÁM DEJTE TO VAŠE A MY SE OZVEME

    TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY

    Telefonní ústředny tvoří již řadu let standardní vybavení každé komerční, nebo administrativní budovy. Usnadňují komunikaci v rámci instituce a výrazně zefektivňují předávání informací. Dnešní moderní digitální PBX systémy umožňují konfiguraci nejrůznějších vyzváněcích scénářů, nasazení Automatické hlasového informačního systému, či integraci modulu zajišťující záznam hovorů. Provádíme instalace a následný servis telefonních systémů pro všechny typy zákazníků, od malých firem, přes hotely, úřady až po rozsáhlé systémy pro call centra.

    Finanční úspora díky VoIP technologii

    Možnost poboček umístěných kdekoliv

    Integrovaný záznamník

    Automatická hlasová spojovatelka

    Účtování hovorů pro hotely

    Inteligentní vytáčecí systémy

    INTELIGENTNÍ DOMY

    Líbilo by se Vám bydlet v domě, který myslí a jedná stejně jako vy? S našimi inteligentními systémy se takové bydlení stává realitou. Dům se automaticky přizpůsobí dle počasí, aktuální sezóny, nebo Vašeho životního stylu. Zajistí většinu rutinních úkonů týkajících se komfortu, úspor, či zabezpečení, přičemž Vám umožní jednoduchý zásah do stávajícího nastavení a tím poskytne maximální kontrolu.

    Funkce a možnosti inteligentního domu

    Osvětlení

    Inteligentní ovládání osvětlení zajistí vždy tu správnou atmosféru a to bez zástupu vypínačů na stěně.

    Stínění

    Automatické ovládání žaluzií, rolet, nebo markýz Vám poskytne dokonalou ochranu proti horku v létě a teplo zdarma v zimě.

    Topení a klimatizace

    Váš dům se postará o topení i chlazení v každém ročním období a perfektně k tomu využije stínící techniku.

    Energie

    S Loxone budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

    Zabezpečení

    S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

    Multiroom audio

    Multiroom Audio vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

    Přístupový systém

    Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

    Sauna

    Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

    Bazén

    Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone a ještě zajistí bezpečí dětí.

    POŽÁDEJTE O CENOVOU KALKULACI NA ČÍSLE +420 775 223 233 NEBO NÁM DEJTE TO VAŠE A MY SE OZVEME