CO JE TO IT OUTSOURCING

Jedná se o přenesení odpovědnosti za dílčí činnost na externího poskytovatele. Zjednodušeně převedete veškerou zodpovědnost za provoz Vašich IT systémů na nás a naši odborníci se postarají o bezproblémový chod všech zařízení.

  • Analýza

  • Návrh

  • Realizace

  • Správa

SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ

Základním stavebním kamenem všech telekomunikačních systému jsou přenosové trasy. Již řadu let se zabýváme návrhy, realizací a správou všech druhů telekomunikačních sítí. Disponujeme kompletním vybavením pro výstavbu, měření a provozování optických i metalických sítí na profesionální úrovni. Dále máme bohaté zkušenosti s výstavbou bezdrátových páteří budovaných na technologiích předních světových výrobců mikrovlnných spojů. Za dobu naší existence jsme zrealizovali stovky bezdrátových spojů a desítky kilometrů stále fungujících telekomunikačních tras.

SERVERY

Všechny počítačové systémy potřebují pro svůj stabilní běh správně optimalizovaný server. Zajistíme dodávku, instalaci a následnou správu všech Vašich serverů. Postaráme se o jejich spolehlivost, zabezpečení, potřebnou konfiguraci a celkovou údržbu.

SOFTWARE A DATABÁZE

Postaráme se o odbornou instalaci, konfiguraci, následnou údržbu, monitoring a zálohování všech Vašich služeb a aplikací. Dále zajistíme jak administraci SQL databází a serverů, tak i serverového a kancelářského.

PŘIPOJENÍ A ZABEZPEČENÍ SÍTĚ

Nejvyšší prioritou u každé počítačové sítě je její perfektní zabezpečení. Je nutné eliminovat možnost napadení Vašich systémů jak útočníkem z venčí, tak i sabotérem uvnitř Vaší sítě. Provedeme kompletní analýzu Vaší infrastruktury a následně zajistíme návrh a realizaci zabezpečení Vašich informačních systémů. Zabezpečíme Vaše síťové prvky, servery i pracovní stanice a implementujeme do Vaší sítě profesionální firewall, který zajistí filtrování veškeré síťové komunikace.

ZÁLOHOVÁNÍ

Bezpečnost a ochrana firemních dat by měla být na prvním místě. Ztráta firemních dat Vám může způsobit velké komplikace a v některých případech může být přímo likvidační. Datová úložiště mají svou životnost a jejich spolehlivost s rostoucími nároky stále klesá. Další hrozbou je možnost poškození dat virem, nebo červem. Při napadení kryptovacím virem je dešifrování dat většinou nereálné a data lze zpětně získat pouze obnovením ze záloh. Provedeme analýzu struktury a rozsahu ukládání Vašich dat a navrhneme Vám zálohovací řešení na míru. Tím zajistíme bezpečnost a dostupnost Vašich dat i po fatálním selhání primárního úložiště.

PRACOVNÍ STANICE

Pro zajištění vysoké efektivity a rychlosti práce na uživatelských počítačích je nutná jejich perfektní kondice. Počítač, který uživatele zpomaluje a znepříjemňuje mu práci je pro Vaše podnikání kontraproduktivní. Provedeme optimalizaci všech Vašich pracovních stanic vč. jejich softwarového vybavení a tím zajistíme jejich stabilní a bezproblémových chod. Je prokázáno, že uživatelé pracující na svižných zařízeních pracují efektivněji, rychleji a jsou spokojenější.

PERIFERIE

Pokud pravidelně řešíte problémy s Vašimi IT periferiemi, zpravidla se jedná o zásadní chyby v jejich výběru, nebo konfiguraci. Zajistíme instalaci, konfiguraci, údržbu a případné opravy všech Vašich zařízení jako jsou sítové tiskárny, scannery, monitory a ostatní počítačový hardware.

HAVARIJNÍ SLUŽBA

I sebelepší elektronický systém může jednou selhat. Pro tyto případy provozujeme havarijní službu s garantovanou dobou výjezdu a odstraněním závady. V případě náhlého selhání části Vašeho výpočetního systému provedeme neprodlenou diagnostiku problému a zajistíme opravu, nebo výměnu vadného hardware.

HOT-LINE 24 HODIN DENNĚ
7 DNÍ V TÝDNU

Máte zájem o outsourcingové služby?
Kontaktujte nás na +420 775 223 233